Bu Servis Sözleşmesi (“Sözleşme”); DoliGrup Bilişim Teknolojileri Makina ve Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti.  (“Servisler”) tarafından sağlanan web hosting, dedicated serverlar, e-ticaret, domain kayıtları, colocation ve diğer internetle ilgili servislerinizi yöneten tam kullanım şartları ve koşullarını kapsamaktadır.

Bu anlaşmada “DoliGroup”, DoliGrup Bilişim Teknolojileri Makina ve Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti.  anlamına gelmektedir ve “Müşteri”, “siz” veya “sizin”anlamlarında  kullanılmıştır.

DoliGroup'un verdiği hizmetleri kullanmanız durumunda bu; DoliGroup’un sitesinde mevcut olan anlaşmayı okuduğunuzu ve kullanım şartlarını, koşullarını ve tüm politikaları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu anlaşmada “Site” World Wide Web site anlamına ve “DoliGroup Sitesi” denince www.doligroup.com adresindeki site kastedilmektedir.

Aşağıdaki maddelere ek olarak, ürünlerimizin ve servislerimizin kullanımıyla ilgili olarak neyin kabul edilebilir kullanım olduğu hakkında daha fazla bilgi sağlayacak olan Uygun Kullanım Politikaları mevcuttur.

 


Servislerin Uygun Kullanımı   
Ödeme Yükümlülükleri 
Müşterinin Borcu ve Tazminat 
Anlaşma, Sonlandırma ve Eski Durumuna Geri Getirme 
Vergiler 
Garantisini Kabul Etmeme   
Sorumluluğun Sınırlandırılması 
Çeşitli Şartlar  
  Site Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Uygun Kullanım Politikaları