Servislerin Uygun Kullanımı   

Ödeme Yükümlülükleri 

Müşterinin Borcu ve Tazminat 
Anlaşma, Sonlandırma ve Eski Durumuna Geri Getirme 
Vergiler 
Garantisini Kabul Etmeme   

Sorumluluğun Sınırlandırılması 

Çeşitli Şartlar 

 

Servislerin Uygun Kullanımı

DoliGroup sadece Servisleri sağlar ve gerekli servislerden başka içerikte değişiklik, kontrol, görüntüleme, kısıtlama gibi faaliyetlerde bulunmaz.

 


Müşteri İçeriği

 

Müşteri, müşteri veya 3. parti tarafındaki müşteri için oluşturulan aşağıdaki materallerin elektronik olarak dağıtılmayacağını, aktarılmayacağını ve gösterilmeyeceğini kabul eder.

  • Devlete ait, federal veya yabancı kanun veya düzenlemeleri ihlal etmek        
  • DoliGroup’nin veya 3. bir partinin bireysel mülk haklarının (yani kopyalama, ticari patent veya tescil haklarının) ihlal edilmesi
  • İftira edici, karalayıcı veya onur kırıcı yayınlar
  • Tehdit edici ve bezdirici yayınlar
  • Cinsiyet, ırk ve cinsiyete bağlı olan veya nefret uyandıran ayrımcılık DoliGroup'un sitesinde belirtilen DoliGroup Ağ Politikasını ihlal etmektir. Bu aynı zamanda UKP’na (Uygun Kullanım Politikaları) da aykırıdır.
  • DoliGroup networkünün veya 3. partinin zarar görmesine yol açan virüs içeren programlar veya diğer yazılımlar


Disk Alanı


Müşteri, DoliGroup sunucusu üzerinde sadece DoliGroup tarafından kendisine tahsis edilen disk alanını kaplayabilir. Hosting planlarında belirtildiği üzere, tahsis edilen miktarı geçen alanlar ücrete tabi olacaktır.

Disk alanı ölçümünde alan, müşteri içeriği ve websitesinde oluşan içerik ve tüm müşteri içeriğini kapsar.

DoliGroup tarafından kontrol edilmeyen, 3.parti yazılımı olan bireysel kontrol paneli yazılımı tarafından yapılan ölçümler (müşteri bilgilerinin tamamını veya bir kısmını ölçümlerinde içermeyebilir.) için DoliGroup sorumlu değildir.

 


Bant Genişliği

 

Seçtiğiniz hosting planının izin verdiği oranda network ağ genişliği kullanabilirsiniz. Daha fazla genişlik isteyenlere yada limit aşımlarında ek ücret uygulanacaktır.

 


Sadece Lisanslı Yazılım

 

Müşterinin servisleri kullanımıyla bağlantılı olarak, müşteri sadece uygun lisansa sahip 3.parti yazılımlarını kullanmak konusunda mütabıktır.Yedekleme Dosyaları ve İşleme

 

DoliGroup tarafından otomatik olarak arşivlenen dosyaları Sanal/Paylaşımlı Hosting Müşterileri istekleri üzerine cüzi bir ücretle geri alabilirler. Bununla beraber DoliGroup, yedekleme servislerinin varlığını, doğruluğunu ve düzenliliğini garanti etmez ve bu yüzden servislerin kullanımıyla bağlantılı olarak, dosyalarını yedeklemekle sorumlu olan müşteridir.

3.parti kontrol panelleri gibi, 3.parti yazılımları tarafından sağlanan yedekleme  servisleri DoliGroup tarafından garani edilmez. 


Sunucu üzerine monte edilmiş yedekleme sistemleri opsiyonlu dedicated serverlerda müşteriler sadece ek disk sürücüsü için ödeme yaparlar. Müşterilerimizin isteği üzerine DoliGroup, yedekleme kodunu sağlar ve yükler.

Kritik veri yedeklemeleri için, DoliGroup, sunucu üzerine monte edilmiş yedekleme servisinin sağlayabileceğinden daha fazla kaliteli off-server yedekleme servislerini tavsiye eder.

Periyodik yerel yedekler de ısrarla tavsiye edilir.

 


Sonlandırma

 

DoliGroup herhangi bir müşteriye servis vermeme hakkına sahiptir. Müşteri yukarıda bahsedilen maddelerden herhangi birine uymadığı taktirde DoliGroup, bu anlaşmayı anında sonlandırabilir.

Servisleri kullanan 3. bir parti tarafından kabul edilemeyen bir aktiviteyi bildirmek için lütfen info@doligroup.com  mail adresinden bize ulaşınız. 
  Site Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Uygun Kullanım Politikaları